GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 5326429
nr 532 6429
Skål
Med hänklar, Sydeuropa [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], diameter: 9
Utrop:
100 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 14 juli 2008
kl 16:03:38
150 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.800 kr